Genç bir yüz "V" şeklindedir.
Ayrıntılı bilgi için : 0216 428 30 67

Kırışıklık

Vshape yüz germe ve kırışıklık giderme için ameliyatlara alternatif olarak geliştirildi. Ağrılı, anestezili, korkulu, pahalı bir operasyon yerine 20 dakikalık bir uygulamayla ameliyata gerek kalmayabilir. Vshape yaptıran insanların büyük çoğunluğu sonuçtan çok tatmin oluyor ve ameliyattan vazgeçiyor. Vshape ile ilk seansta sağlanan etkiyi uygulama sonrasında anında görebilirsiniz. Tatmin edici sonuçlar ortalama 4 - 6 seansın ardından gözlemleniyor. Ameliyatsız yüz germe ve kırışıklık azaltma denince artık akla ilk gelen Vshape Ameliyatsız Yüz Germe teknolojisi oluyor. Çünkü ameliyat gibi yara iyileşmesini beklemeye, dokunun tam yerleşmesi ve sonuçların görülmesi için 3-4 ay sonrasını beklemenize gerek yok. Anında sağlanan etkiyi hemen görüp, kalıcı etkiyi ise dört hafta sonra görebiliyorsunuz. Ortalama olarak 1-3 yıl arasında kalıcılığı olan Vshape Ameliyatsız Yüz Germe teknolojisi artık Türkiye'de var! Yüz ifademiz birçok şey anlatır. Kırışıklıklar özellikle de göz altı kırışıklıkları üzgün görünmenize neden olur. Bunun yanı sıra aynı zamanda yorgun bir ifadeye neden olur. Bunlara çözüm olarak 'estetik cerrahi' her zaman bir seçenektir. Ama şimdi yeni ve ağrısız bir yöntem olan Vshape var. Vshape yönteminde önce soğuk seçici ultrason akustik kesme dalgaları ile lüzumsuz ve fazla oluşmuş yağ hücreleri tahrip ediliyor. Sonrasında ise radyo frekans yöntemiyle cilt ve cilt altı bağ dokusu yüksek ısı ile uyarılır. Bunun sonucunda, ortada gerçek bir yara olmadan bir yara iyileşmesi süreci başlar. Bol miktarda üretilen kollajen dokuyu güçlendirerek ve cildi sıkılaştırır, düzgünleştirir, parlak bir görünüm kazandırır. Kırışıklık, yüz germe, gıdı eritme, göz çevresi kırışıklarını giderme işlemleri Vshape ile ağrısız, kısa sürede ve tatmin edici sonuçlarla yapılıyor.

 

Vshape yüz germe ve kırışıklık giderme operasyonlarına 20 dakikada ameliyatsız çözüm sunuyor. Uygulama sonrası akut etkiyi anında görüyorsunuz, ortalama 4-6 seans ardından tatmin edici sonuçlar gözlemleniyor. Ameliyatsız yüz germe ve Kırışıklık azaltma deyince son zamanlarda akla ilk gelen Vshape teknolojisi oluyor, çünkü, sonuçlar için 3-4 ay sonrasını beklemenize gerek yok anlık etkiyi hemen görüp kalıcı etkiyi 4 hafta sonra görebiliyorsunuz. Ortalama 1-3 yıl kalıcılığı olan Vshape Ameliyatsız Yüz Germe teknolojisi artık Türkiye'de. Yüz ifademiz birçok şey anlatır.


Kırışıklıklarımıza özellikle de göz altı kırışıklıkları üzgün görünümümüze neden olurken aynı zamanda yorgun bir ifadeye neden olurbe. Bunlara çözüm olarak 'estetik cerrahi' her zaman bir seçenektir. Ama şimdi yeni ve ağrısız bir yöntem olan Vshape var. Vshape yönteminde önce soğuk seçici ultrason ile yağ yakımı yapılıyor ve sonrasında radyofrekans yöntemiyle kollojen dokuyu güçlendirerek cilt altı bağ dokunun yüksek ısı ile uyarılması sonucu iyileşme süreci yeniden başlar ve cilt sıkılaşır. Kırışıklık, Yüz germe, Gıdı Eritme, Göz Çevresi Kırışıklık Giderme işlemleri Vshape ile ağrısız ve kısa sürede tatmin edici sonuçlar doğuruyor.

İlgili Diğer Başlıklar